Izvēlieties valodu

 • Mēs strādājam ar visām apdrošināšanas kompānijām tirgū

  Mēs strādājam ar visām apdrošināšanas kompānijām tirgū

  Tādēļ piemeklēsim optimālāko piedāvājumu gan pēc pakalpojuma un produkta kvalitātes, gan pēc cenas
 • Jūs vienmēr varat rēķināties ar JŪSU BROKERS palīdzību

  Jūs vienmēr varat rēķināties ar JŪSU BROKERS palīdzību

  Reizēm pēc apdrošināšanas gadījuma iestāšanas sazvanīt apdrošinātāju ir sarežģīti. Sazinieties ar mūsu speciālistiem! Mes informēsim Jūs par to, kas ir jaizdara, kur jāzvana un cik ilgā laikā apdrošināšanas kompānijai jāiesniedz pieteikums par zaudējumu atlīdzināšanu
 • Mēs palīdzēsim Jums sadarboties ar apdrošināšanas kompāniju

  Mēs palīdzēsim Jums sadarboties ar apdrošināšanas kompāniju

  Mēs ieteiksim labākos risjnājumus saziņā ar apdrošināšanas kompānijas speciālistiem, lai iespējami īsā laikā panāktu apdrošināšanas atlīdzības izmaksu
 • JŪSU BROKERS palīdzēs Jums noslēgt līgumu ar īpaši izdevīgiem noteikumiem

  JŪSU BROKERS palīdzēs Jums noslēgt līgumu ar īpaši izdevīgiem noteikumiem

  Mēs informēsim Jūs par periodiem, kad apdrošināšanas kompānijās norit akcijas dažādiem pakalpojumu veidiem vai kad kompānijas kā bonusu bez maksas piedāvā apdrošināties pret dažādiem riskiem

VISU VEIDU APDROŠINĀŠANA

KASKO

KASKO

OCTA

OCTA

ĪPAŠUMS

ĪPAŠUMS

VESELĪBA

VESELĪBA

CITI

CITI

Apdrošināšanas brokers – tas ir profesionāls starpnieks darījumos starp klientu un apdrošināšanas kompāniju.

Brokera pienākumi:

 1. Klienta interesēm optimāli piemērotas apdrošināšanas kompānijas izvēle, objektīvas informācijas piedāvājums, ņemot vērā kompānijas finanšu rādītājus, reputāciju, servisa līmeni un klientu atsauksmes.
 2. Apdrošināšanas nosacījumu un noteikumu izskaidrošana; pēc klienta pieprasījuma iesniegšana, lai ar tiem varētu iepazīties patstāvīgi.
 3. Vienošanās ar apdrošināšanas kompānijas pārstāvi par automašīnas novērtēšanu un apskati un apdrošināšanas līguma noslēgšanu, izmaiņu fiksēšana apdrošināšanas polisē apdrošināšanas līguma darbības laikā.
 4. Konsultēšana, ja ir iestājies apdrošināšanas gadījums, palīdzība komunikācijas procesā ar apdrošināšanas kompāniju (gadījumā, ja apdrošināšanas atlīdzības izmaksa tiek vilcināta vai tiek saņemts atteikums izmaksāt atlīdzību).
 5. Augstāk minētie brokera pakalpojumi nepalielina apdrošināšanas polises cenu. Automašīnas apdrošināšanas polise var būt pat lētāka nekā pašā apdrošināšanas kompānijā, ņemot vērā pārdošanas apjomu.

Mēs augstu vērtējam savus klientus. Ikviens, kas sadarbojas ar mūsu kompāniju, var būt drošs, ka pildīsim vienošanos gan apdrošināšanas gadījuma brīdī, gan arī visa apdrošināšanas līguma darbības laikā.

Uzzināt polises cenu

Lūdzu, ierakstiet savu vārdu.

Lūdzu, ierakstiet savu uzvārdu.

Nekorekts e-pasts. Pārbaudiet vēlreiz.

Nekorekts numurs.

Lūdzu, ierakstiet savas automašīnas numuru.

Lūdzu, ierakstiet tehniskās pases numuru.