Mēs strādājam ar visām
apdrošināšanas kompānijām tirgū

Tādēļ piemeklēsim optimālāko piedāvājumu gan pēc pakalpojuma un produkta kvalitātes, gan pēc cenas

Jūs vienmēr varat rēķināties
ar JŪSU BROKERS palīdzību

Reizēm pēc apdrošināšanas gadījuma iestāšanas sazvanīt apdrošinātāju ir sarežģīti. Sazinieties ar mūsu speciālistiem!
Mes informēsim Jūs par to, kas ir jaizdara, kur jāzvana un cik ilgā laikā apdrošināšanas kompānijai jāiesniedz pieteikums par zaudējumu atlīdzināšanu

Mēs palīdzēsim Jums sadarboties
ar apdrošināšanas kompāniju

Mēs ieteiksim labākos risjnājumus saziņā ar apdrošināšanas kompānijas speciālistiem, lai iespējami īsā laikā panāktu apdrošināšanas atlīdzības izmaksu

JŪSU BROKERS palīdzēs Jums noslēgt līgumu ar īpaši izdevīgiem noteikumiem

Mēs informēsim Jūs par periodiem, kad apdrošināšanas kompānijās norit akcijas dažādiem pakalpojumu veidiem vai kad kompānijas kā bonusu bez maksas piedāvā apdrošināties pret dažādiem riskiem

ArrowArrow
ArrowArrow

VISU VEIDU APDROŠINĀŠANA

octa

OCTA – tā ir sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana, kas nepieciešama visiem transporta līdzekļiem, kuri piedalās ceļu satiksmē. OCTA, atšķirībā no citiem apdrošināšanas veidiem, sedz zaudējumus, ja gadījies tos nodarīt apkārtējiem cilvēkiem vai to mantai.

Kur ir spēkā OCTA polise?

OCTA polises ir spēkā Eiropas Savienībā, Šveicē, Lihtenšteinā, Norvēģijā un Islandē. Latvijas teritorijā nav nepieciešama OCTA polises papīra versija, arī uzlīme uz automašīnas stikla par OCTA apdrošināšanu netiek prasīta, taču, dodoties uz ārvalstīm, OCTA polise ir jāņem līdzi.

Cik maksā OCTA apdrošināšanas polise?

No 2006. gada 1. janvāra uz Latvijas teritorijā reģistrētiem transporta līdzekļiem ir attiecināma vienotā Bonus-Malus (sadārdzinājuma-atlaižu) sistēma. Autovadītāji, kuri brauc bez satiksmes negadījumiem, OCTA apdrošināšanas polises var iegādāties lētāk. Polises cenu ietekmē arī automašīnas masa, dzinēja jauda un transporta līdzekļa vadītāja vecums.

Kas var saņemt OCTA atlīdzību?

Tiesības saņemt OCTA atlīdzību ir personai, kas cietusi ceļu satiksmes negadījumā, ja šī persona nav atzīta par vainīgu notikušajā negadījumā. Šī persona var būt:

  • automašīnas vadītājs vai īpašnieks;
  • pasažieris – arī gadījumā, ja viņš atradies transporta līdzekļi, kurš izraisījis negadījumu;
  • gājējs – arī gadījumā, ja vadītāja vaina, kurš izraisījis satiksmes negadījumu, nav pierādīta.

Kas atlīdzina zaudējumus?

Zaudējumus atlīdzina apdrošinātājs, kurš apdrošinājis zaudējumus nodarījušā transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesisko atbildību, vai Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (gadījumos, ja negadījumu izraisījušam transporta līdzeklim nav OCTA).

KĀDAS PIE MUMS CENAS?

Uzzināt polises cenu

Lūdzu, ierakstiet savu vārdu.

Lūdzu, ierakstiet savu uzvārdu.

Nekorekts e-pasts. Pārbaudiet vēlreiz.

Nekorekts numurs.

Lūdzu, ierakstiet savas automašīnas numuru.

Lūdzu, ierakstiet tehniskās pases numuru.

Invalid Input